Ontdek spelend de kracht van verhalen in Wittevrouwen
Vind je het leuk om te luisteren naar verhalen van anderen en te delen wat je zelf hebt meegemaakt? Om in spelvorm in gesprek te gaan met wijk/stadgenoten, oud en jong? Ontdek de kracht van verhalen delen in donkere dagen en sluit je aan.
“De echte reis van ontdekking
gaat niet over nieuwe landschappen zoeken,
maar over kijken met nieuwe ogen."
Marcel Proust
- Drie keer verhalen delen in een vaste groep van 4-6 mensen
- Je eigen verhaal ontdekken en verhalen van anderen leren kennen
- Elkaar, jong en oud (beter) leren kennen.
In drie keer verhalen delen reis je door je verleden en ontdek je wat dit brengt, luister je naar jezelf en anderen, krijg je de kunst van het luisteren beter onder de knie. De gesprekken worden begeleid door Marianne van Laarhoven een ervaren gespreksbegeleider die is opgeleid in "sharing stories".
De bijeenkomsten vinden plaats in Het kostershuis Wittevrouwen, Bollenhofsestaat 140 tussen van 14 tot 16 uur.
Toekomstige data:
- Maandag 12 mei 2025
- Maandag 26 mei 2025
- Maandag 2 juni 2025
Let op: tussen de tweede en derde bijeenkomst zit maar 1 week, ivm feestdagen.
Meer weten? Bekijk het filmpje of neem contact op. Aanmelden kan via de knop bij dit evenement, de mail, app of persoonlijk: 06 21 96 92 38.