Ga naar inhoud
Activiteit

Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

maandag 8 juni 2026 , 13:00 - 16:00 uur
Kostershuis
Meld je aan

Wil je op een leuke en ontspannen manier als spelleider bijdragen aan het verhalen delen in de wijk? We zijn op zoek naar spelleiders voor  Sharing Stories (bordspel) een kleurrijk bordspel dat op een leuke en ontspannen manier, buurtgenoten hun verhalen en eigen ervaringen laat delen. Als spelleider introduceer je het spel en ondersteun je het groepsproces. In de workshop van 8 juni leer je hoe je dit voor mekaar krijgt. 

Het spel is niet zomaar een spel; je bent spelleider van het delen van levensechte verhalen waar deelnemers een kijkje in elkaars leven krijgen en hun eigen verhaal met andere ogen gaan zien. 

Waar lever je je een bijdrage aan na afloop van de workshop?

  • Je bent spelleider bij buurtgenoten in een groep van 4-6 mensen
  • Zij ontdekken hun  eigen verhaal en verhalen van anderen leren kennen
  • Elkaar, jong en oud (beter) leren kennen.

Vind je het leuk om te luisteren naar verhalen van anderen en ook te delen wat je zelf hebt meegemaakt? Wil je spelregels toelichten en een groepsproces begeleiden? Lees het verhaal van Suzanne Boomsma, gespreksleider Sharing Stories Lees de ontdekkingstocht van Frans en Rymke in eigen verhalen. Schrijf je in voor een plek in de workshop of neem contact op. 

In de workshop krijg je uitleg over de achtergrond van Sharing stories om de deelnemers goed de spelregels te kunnen uitleggen. Vervolgens ga je zelf het spel spelen en staan we stil bij de rol van spelleider. Natuurlijk is er gelegenheid voor vragen.

Aanmelden kan via de knop op deze website.

Locatie
Kostershuis, Bollenhofsestraat 140 Utrecht
Kosten
Gratis
Doelgroep
Alle volwassenen
Leeftijd
Vanaf 21 jaar
Omschrijving doelgroep
Volwassenen vanaf ongeveer 45 jaar die houden van persoonlijk contact met een lach en een traan. Die gemakkelijk zijn in contact aangaan en anderen op een plezierige manier welkom heten.

vragenkaartjes
Meld je aan
Maximum aantal deelnemers: 8


Aantal aangemelde deelnemers: 3

Deze mensen komen:
- Frans de Vette
- Henny van den nagel
- Jody van den Brink