Ga naar inhoud
Activiteit

Samen zwerfafval rapen Griftpark, nuttig & leuk

Op dinsdag , 14:00 - 16:00 uur
Eerstvolgende: 14 juli
Griftpark

Beste Plandelaars,

9 Juni plandelen is verzet naar 2 juni. Dan is het namelijk plandelweek en daarom is de wandeling 1 week eerder dan jullie van ons gewend zijn. 

De volgende keer is gewoon weer op de 2e dinsdag van de maand. Dus 14 juli !

Plandelen staat voor wandelen en plastic afval rapen. Veel wijkgenoten doen dit op hun eigen moment, in hun eigen straat, buurt. Een keer per maand doen we dit samen in het Griftpark. Met aansluitend iets leuks als  beloning. Een initiatief van Trudy en Stans waar inmiddels meer bewoners bij zijn aangesloten. We verzamelen om 14 uur in het Griftpark, ingang En Public (voorheen Peter's Bistro) aan de Blauwkapelseweg. Iedereen raapt op eigen tempo, is welkom om aan te sluiten, mee te doen. Samen met buren maken en houden we zo de wijk, straten, pleinen en parken schoon. Na afloop doen we een bakkie in het Kostershuis op de Bollenhofsestraat.

Over de plandelgroep

Trudy & Stans hebben elkaar gevonden in de Werkplaats Buurtbel en zijn 14 februari van start gegaan. Een inspirerende start die smaakt naar meer! Stans vindt het jammer en ergerlijk dat er veel troep blijft liggen en wil hier iets aan doen. Trudy plandelt (wandelen en plastic zwerfafval oprapen) ook in de omgeving van het Lucasbolwerk en de Voorveldse polder. Ook Frank, Monique, Ineke en Vicky hebben de plandelgroep ontdekt en doen mee. Wil je ook aansluiten? Je bent van harte welkom! Een fijne manier om buren te ontmoeten, lekker te bewegen en iets nuttigs te doen voor onze wijk! 

Meedoen?

Wil je aansluiten? Van harte welkom! Heb je een raapstok, handschoenen of zak nodig? Mail, app of bel 06 21969238 of buurtbel@wijkwijzernoordoost.nl

Kosten
Gratis
Doelgroep
Iedereen
Omschrijving doelgroep
Iedereen die kan wandelen, lopen en afval rapen, met of zonder stok en handschoen.
Thema
Start en einde
Gestart op ma 2 maart 2026. Eindigt vr 4 december 2026

4 reacties

Henk Hendriks

ma 12 juni 2023 12:27
Hi Trudy, ik kom morgen graag even naar plandelen. kennismaken als coordinator en een foto maken voor de communicatie. ik ga iets eerder weg.

bericht verwijderd

bericht verwijderd

bericht verwijderd

Locatie

Aanbieder

Geplaatst door

Is onderdeel van project

Toekomstige data voor deze activiteit

  • dinsdag 14 jul 2026
  • dinsdag 11 aug 2026
  • dinsdag 8 sep 2026
  • dinsdag 13 okt 2026
  • dinsdag 10 nov 2026