Aanbod

Fondsenwerven leren voor je buurtinitiatief of project

Financiële dienstverlening, Activiteit/evenement, Maatschappelijke dienstverlening / participatie, Voorlichting & advies
Illustration

Marion Etman van bureau Tawa Tawa biedt cursussen 'Fondsenwerving, een vak apart!’. Deze bestaat uit twee bijeenkomsten, die je samen of los van elkaar kunt volgen. De eerste bijeenkomst richt zich op alle praktische zaken die met fondsenwerving te maken hebben. Hoe en waar zoek je geschikte fondsen passend bij je project of organisatie? Waaraan moet je aanvraag en je organisatie voldoen voor het in aanmerking kan komen voor financiering? Hoe maak je een financieringsplan? In de tweede bijeenkomst leer je een projectplan schrijven waarin je antwoord geeft aan alle vragen die fondsen aan je stellen.

Aan de cursus doen maximaal 10 deelnemers mee. Zo is er veel individuele aandacht en ruimte voor vragen. De cursus is geschikt voor iedereen die wil weten hoe je de juiste financiering zoekt voor je activiteit, project of organisatie.

Voor meer informatie en inschrijving: https://www.tawatawa.nl/cursus-fondsenwerving/

“Ik heb de cursus fondsenwerving gevolgd. Geheel op maat gemaakt. De uren vlogen voorbij. Ik kwam vol positive energie en heel veel goede tips thuis. Aanrader voor als je met fondsenwerving begint maar ook als je er al wel bekend mee bent.”

 

locatie 
Tawa Tawa | Bureau voor maatschappelijk projectmanagement & fondsenwerving
leeftijd 
vanaf 18 jaar
Illustration
 
Geplaatst op 29 oktober 2019, 11:56 uur